Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 29 kwietnia 2021

Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej w Poznaniu

Poziom bezpieczeństwa NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego wykonywanego w Blumedica jest nie do zakwestionowania. Zastosowanie innowacyjnych technologii powoduje, że badanie jest bezpieczne dla matki oraz dla płodu. Nie ma ryzyka poronienia oraz pojawienia się infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do przeprowadzenia testu zachęcają: wysoka wykrywalność oraz nad wyraz niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Detale na temat badania wskazane są na stronie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i opłaca się z nimi zapoznać.

Wyjątkowo chętnie pacjentki centrum medycznego kierują się na takie badanie, zachęcone przez ginekologów. Kiedy test wykazuje wynik negatywny, rodzice mogą być spokojni. Jeżeli zaś wynik wskazuje na podwyższone ryzyko wystąpienia choroby genetycznej, jest bazą do rozszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nie jest zaskakujące, że test NIFTY jest coraz chętniej robiony przez przyszłe matki. NIFTY to doskonały dowód na to, że rozwój badań prenatalnych jest duży. Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej Blumedica to testy rzetelne, dedykowane dla kobiet oczekujących dziecka.

Zdecydować się na nie powinny przede wszystkim te kobiety, które są w grupie ryzyka wystąpienia wad płodu. Próbki testu są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje gwarancję skutecznie przeprowadzonego badania. Wykrywalność na poziomie wyższym aniżeli dziewięćdziesiąt dziewięć procent jest przekonywująca. Badanie zalecane jest dla kobiet: które mają 35 lat albo więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie albo w rodzinie, a także u takich, u których pozostałe badania przesiewowe były już wykonane w pierwszym trymestrze i podały spore ryzyko mutacji genetycznej. Test NIFTY może wykryć zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem lub brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka. Częstość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY