Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Lifestyle · 21 czerwca 2022

Czy wolno uprawiać wystarczający oraz przyjemny seks w ciąży?

Dużo osób sądzi, że podczas ciąży nie należy ze sobą współżyć. Tymczasem, jak się okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem nadzwyczajnej troskliwości, czułości oraz nawiązywania bliższej więzi. Wzajemne okazywanie sobie uczuć o wiele wzmacnia miłość, właśnie dlatego w tym momencie nie należy rezygnować ze zbliżeń.

Większa część przyszłych mam najbardziej kobieco czuje się w drugim trymestrze i wówczas towarzyszyć im może większy apetyt na wzajemne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – mężczyzn zachwycają kobiety, które nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w kobiecym ciele odpowiednie hormony, przez fachowców nazywane hormonami ciążowymi, niemniej jednak kiedy tak właściwie u faceta pojawiają się komplikacje, na przykład ze stresu, można wspomóc go przez leki na potencję. To naturalnie one wyostrzają kobiece zmysły, dzięki czemu można czerpać dwoistą radość z uprawiania seksu w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega też kobiecy temperament.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY