Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 12 marca 2021

Harmonogram leczenia kanałowego w działającym na terenie Wrocławia gabinecie Witadent

We wrocławskim gabinecie stomatologicznym w ramach stomatologii estetycznej przeprowadza się wybielanie zębów. Przeciwwskazania do zabiegu to: niewłaściwa higiena jamy ustnej, uszkodzenia mechaniczne zębów, wiek pacjenta poniżej osiemnastego roku życia, próchnica, spora ilość wypełnień oraz uzupełnień protetycznych stałych, nadwrażliwość zębiny, stany zapalne dziąseł i przyzębia, okres ciąży i karmienia piersią, palenie tytoniu, alergia na składniki stosowane w wybielaniu, zaburzenia czynności stawów skroniowo – żuchwowych a także stosowanie pewnych leków, do jakich zaliczają się psychotropowe czy przeciwpadaczkowe. W innych wypadkach chorzy, którym zależy na usuwaniu przebarwień mogą to zrobić bez problemu. Wybielanie zębów realizowane przez doświadczonych dentystów daje bezpośrednio te rezultaty, na jakich im będzie zależeć. Konkretne zalecenia oraz przebieg zabiegu omówione są z lekarzem już w czasie pierwszej rozmowy. Zastosowana jest technika nakładkowa lub przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Chorzy najczęściej decydują się na wybielanie zębów martwych, gdyż często zęby po leczeniu kanałowym mają inny odcień, różniący się od pozostałych. Technika wybielania dopasowana jest do wymagań pacjenta a także jego stanu uzębienia, co daje doskonałe efekty. Chory jest poinformowany o tym, że nie powinien: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów oraz nie może zażywać leków przeciwko nadkwasocie żołądka przez jakiś okres czasu po wybielaniu. Zalecane jest powstrzymywanie się od stosowania pozostałych środków wybielających. W chwili, gdy zakładane są szyny, trzeba uniknąć picia i jedzenia. Dopasowanie się do podanych rekomendacji wpływa na efektywność leczenia. Pacjenci mają zapewnienie, że stosowane podczas
wybielanie metody są bezpieczne. Jedynie powinny ich się wystrzegać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Wybielanie z pewnością nie wpływa na kondycję szkliwa oraz nie stworzy ryzyka powstania próchnicy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY