Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 7 października 2022

Jakie są najczęściej wybierane rodzaje liposukcji

O zabiegu liposukcji zapewne okazję miał słyszeć każdy, kto choć trochę jest zainteresowany medycyną estetyczną. Co prawda wielu osobom będzie się ona kojarzyła z inwazyjnym i niosącym ryzyko jakiś powikłań klasycznym zabiegiem, lecz obecnie stosuje się zupełnie inne metody.

Sporo informacji w tym temacie dowiedzieć się można po podaniu w wyszukiwarce słów podwójny podbródek i sprawdzeniu uzyskanych wyników. Aktualnie pacjenci coraz częściej wybierają ultradźwiękową liposukcję, która nie tylko jest bardzo skuteczna, lecz również i całkiem bezpieczna. Dodatkowo poprzez wykorzystanie fal ultradźwiękowych staje się napięta i ujędrniona.

Jeszcze więcej efektów daje liposukcja robiona za pomocą lasera. Przy tej metodzie laserowy promień rozbija tłuszczowe komórki i tworzy z nich zawiesinę, jaką następnie ściągnąć można za pomocą rurki. Przy użyciu tych metod zabiegi odsysające tłuszcz są dużo bardziej wygodne niż dawniej, a w celu znalezienia jakiś dodatkowych wiadomości wpisać można w oknie wyszukiwarki hasło odsysanie tłuszczu i przeglądnąć to co się otrzyma.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY