Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 22 lipca 2021

Komfortowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem polecanym przez wszystkich gości. Miejsce to rekomendowane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może w tym miejscu zamieszkać nawet sześć osób. Mieszkanie należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej przedstawicielami można skontaktować się przez formularz internetowy lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wówczas każdy może dowiedzieć się detali w temacie założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, a jako że jest kompletnie wyposażone to można tutaj spędzić dłuższy czas. W mieszkaniu umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, sporych rozmiarów taras z widokiem, a także udostępniony jest garaż zamykany pilotem z miejscem parkingowy.

Klienci zachwalają inne korzyści, jakie niekoniecznie umieszczone są w innych obiektach: chroniony parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg darmowy dla pociech do trzeciego roku życia, opcja zapłaty kartą lub internetowo. W miejscu takim są również przyjmowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Meldować można się od godziny 15, a opuścić apartament trzeba do godziny 12 w dniu opuszczenia lokalu. Zasady pobytu właściciele przedstawiają na stronie www i w wypadku potrzeby omówią je indywidualnie z gośćmi.

Można też wynegocjować warunki pobytu, co jest kolejnym walorem i zachęca do odwiedzin. Wybierając apartament można mieć pewność, że będzie się doskonale spędzać czas wolny albo podróż służbową. Atuty zachęcające do tego, aby bukować pobyt to: nowoczesny wystrój, komfort, kompletne wyposażenie, świetne usytuowanie, możliwość wynajmowania apartamentu o każdej porze roku oraz konkurencyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY