Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 18 listopada 2021

Kompetencje zawodowe specjalistów z dziedziny ortopedii przyjmujących w Sports Medic

Opis chorych, którzy kierują się do specjalistów w placówce Sports Medic sugeruje, z jakimi przypadkami chirurdzy i ortopedzi mają w takiej placówce kontakt. Każdy przypadek medyczny jest inny, również w obrębie jednej specjalizacji, w związku z tym też eksperci medyczni do każdego chorego ukierunkowani są indywidualnie. Ortopedia Wrocław przyjmuje bardzo często pacjentów, jacy: przeszli przez uraz układu ruchu, będą skarżyć się na bóle kręgosłupa i kostno – stawowe, czują ból podczas chodzenia, mają kłopoty z ruchomością kończyn i stawów, zamierzają diagnozować własne dziecko pod względem wad postawy, zmagają się z osteoporozą lub reumatyzmem, a także mają zaburzenia czucia.

Szczegółowy kosztorys usług wraz z informacjami do rejestracji umieszczone są na witrynie internetowej placówki. Przyjęte są tak samo dzieci, osoby dorosłe, jak i seniorzy. Do poradni kierują się osoby z zaburzeniami ruchu, nabytymi lub wrodzonymi. Bardzo często do placówki przychodzą chorzy ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa albo dużych stawów.

Mają oni zwykle takie objawy jak: duża bolesność, ograniczenie ruchów, rwa kulszowa, zespoły korzeniowe aż po niedowłady kończyn. Jeśli to tylko umożliwione, realizowane jest leczenie zachowawcze. Jeśli natomiast pojawia się konieczność zabiegu operacyjnego, to też jest wykonany w podanej placówce. Stosowane mogą być techniki inwazyjne, jak i mało inwazyjne. Specjaliści wiedzą, jak ważne jest holistyczne nastawienie do chorego. Jeżeli będzie to konieczne, skierują chorego na wizytę do lekarzy z innych dyscyplin.

Wykwalifikowani specjaliści podnoszą regularnie kompetencje i nie jest dla nich trudne zajęcie się skomplikowanymi pacjentami. W Sports Medic podejmowane są operacje dotyczące traumatologii. Inne elementy oferty to: konsultacje przez telefon, konsultacje specjalistyczne w zakresie ortopedii sportowej, zabiegi chirurgiczne kolan, barku, ręki, stawu skokowego, stopy, badanie ultrasonograficzne narządu ruchu, pełna diagnoza czy wdrażanie indywidualnego procesu usprawnienia narządu ruchu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY