Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 13 lipca 2021

Kompozycja poligraficzna dla każdego ślubu

Oprawa poligraficzna dla każdego ślubu udostępniona jest w pracowni Margo & Bees. Wszechstronna oferta wedding invitation obejmuje: zaproszenia ślubne kwiatowe, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne na jednej kartce, zaproszenia ślubne ekologiczne, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne luksusowe, zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, niebanalne zaproszenia na ślub, minimalistyczne zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne stylizowane na dawne czasy, zaproszenia ślubne koronkowe, modernistyczne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia na ślub, przezroczyste zaproszenia ślubne oraz zaproszenia ślubne wycinane.

Kiedy narzeczeni w tak obszernym katalogu nie znajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą zdecydować się na złożenie zamówień indywidualnych. Na życzenie klientów personalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę i miejsce ślubu oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees od razu sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie zachowane wesele. Projektanci przy wykonywaniu zaproszeń wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie oraz sugerują się aktualnymi trendami. Bogata oferta pozwala zrealizować zamówienia dla osób o różnym guście. W dodatku, w pracowni tworzone są: przypominajki pod postacią magnesów o ślubie, przywieszki do prezentów dla gości oraz księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełniają w dniu ślubu. Można także zamawiać winietki, zawieszki na alkohol a także pudła na koperty.

Zamawianie zaproszeń na witrynie jest proste. Wystarczy przejrzeć wszystkie propozycje i dobierać najciekawsze zaproszenia. Następnie, instrukcja prowadzi klientów przez dalsze etapy. Przed finalizacją zakupów opłaca się sprawdzać, czy wszystko jest dobrze uzupełnione, a zwłaszcza liczba egzemplarzy oraz dane na zaproszeniu. Można także omawiać wszystko z pracownikami Margo & Bees.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY