Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 28 października 2021

Kunszt uwodzenia – w jaki sposób kokietować panie?

Pośród różnych zwariowanych pomysłów celuje w rankingach ten, jaki forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy porządne wrażenie, pokazujemy się z najlepszej strony i tak dalej. Jednakowoż zasada definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest zasada mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest newralgiczne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, by w tym czasie przedstawić atuty stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie przenigdy nie mieć takiej szansy.

Sporo zależy także od tego, czy jest to pionierska figura, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać byłą dziewczynę. Tu naturalnie pojawia się koncepcja manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest krocie: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na potajemnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wskazanej klasy społecznej, jaką w naszym mniemaniu intryguje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione swobodne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, kolosalną bluzę z kapturem.

Prócz tego mnóstwo biżuterii i kilka akcesoriów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w należącej do nas sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena potrzebuje mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie i wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie prowadzoną przez nas jednostką. Kilka postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Nasza hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY