Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 21 grudnia 2021

Makijaż permanentny ust w London Esthetics jako perfekcyjny sposób na metamorfozę ust

Makijaż permanentny ust w London Esthetics to perfekcyjny sposób na metamorfozę ust. Każda klientka, która decyduje się na taki zabieg ma zapewnione pięknie prezentujące się, wypełnione i intensywnie zabarwione usta. Może w efekcie poczuć się pięknie. Jeżeli komukolwiek zależy na utrwalonym kolorze ust przez długi czas, to ten zabieg jest w stanie to zapewnić. Brak symetrii ust lub ulepszenie naturalnego koloru można zyskać już po lekkiej korekcji. Po zabiegu kolor będzie bardzo wyrazisty, aczkolwiek po pierwszym zabiegu wskazuje się, że wyblaknie on od 40 do 60%.

W rezultacie, pacjentki zdecydowane na makijaż permanentny ust zaproszone są na darmowe udostępnianie koloru po całkowitym zagojeniu, czyli po mniej więcej miesiącu. Zabieg mikropigmentacji ust jest zabiegiem mało bolesnym. Jedynie niektóre panie odczuwają po nim niewielki dyskomfort. Specjalista medycyny estetycznej poinformuje o tym, że etap gojenia po mikropigmentacji wynosi od 3 do dziesięciu dni. Wówczas też usta mogą pozostawać wrażliwe i suche.

Mogą się one też delikatnie złuszczyć przez okres 1 tygodnia po zabiegu. Pełen proces zagojenia oraz utrwalenia pigmentu to okres około 1 miesiąca. Rzetelnie wykonany zabieg pozwala osiągnąć perfekcyjny wygląd ust i podkreślić ich piękno. Nie ma znaczenia, czy pacjentce zależy na otrzymaniu pełniejszego wyglądu ust, na wyrównaniu konturu celem zyskania symetrii – otrzyma stricte to, czego się spodziewała, ponieważ wszystkim zajmuje się wykwalifikowany team.

Techniki oferowane w London Esthetics to: pełne usta, konturowanie, jak i usta połączenie podkładu, cieniowania i efektu świetlnego. Oferta kolorystyczna obejmuje wiele odcieni, a w wyborze najlepszego pomaga zespół. Warto sprawdzić portfolio kliniki na witrynie internetowej, by nabrać przekonania, że właściwie będzie się tutaj zgłosić. W trakcie pierwszej konsultacji zainteresowane osoby będą poinformowane o takich aktywnościach, jakich muszą unikać w trakcie procesu gojenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY