Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 23 listopada 2022

Makijaż pernamentny – w jaki sposób można go zrobić

Od jakiegoś czasu zabiegi makijażu permanentnego cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wynika to z tego, że daje on świetny wygląd bez konieczności uciążliwego malowania się każdego dnia, a oprócz tego jest naprawdę bezpieczny. Rzecz jasna przy założeniu, że zostanie odpowiednio wykonany, dlatego też należy wybierać jedynie sprawdzone kosmetyczne gabinety, których pracownicy posiadają odpowiednie umiejętności. Sama realizacja takiego makijażu to kilka ważnych etapów.

Na samym początku należy odbyć konsultację razem ze wstępnym szkicem, w celu ustalenia jak ma ostatecznie wszystko wyglądać. W etapie kolejnym pod powierzchnię skóry wprowadzony zostaje specjalny barwnik, jaki zapewni efektowny, trwały kolor. Ponieważ makijaż permanentny wykonywany jest za pomocą igieł, to po jego wykonaniu skóra może się mocno złuszczyć i pokryć strupkami. Po zagojeniu dopiero należy pojawić się na kolejnej wizycie, podczas której zostanie wykonana korekta i poprawa tego, co zostanie jeszcze znalezione.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY