Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 13 lutego 2023

Nowoczesny zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowoczesny zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu. Proponuje go marka UdarRehab za pomocą witryny internetowej. Taka gra rehabilitacyjna nie jest skomplikowana, czyli osoby z niepełnosprawnością mają możliwość swobodnie dopasować dla siebie stosowne zadania. Dzięki takiej formie do jakiej zalicza się rehabilitacja po udarze przede wszystkim polepszy się ich mobilność rąk, dłoni, tułowia oraz nóg.

Korzystanie z kompletu nie jest czymś skomplikowanym, czyli nie trzeba robić szkolenia. Urządzenie samo przystosuje się do stopnia niepełnosprawności u danej osoby. FitMi to zestaw rekomendowany w terapii neurologicznej, na jaki można otrzymać dotację. Są to 2 bezprzewodowe krążki razem z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną do odczytania na komputerze. Wielokrotne powtarzanie określonych czynności podczas grania angażuje mózg oraz zastymuluje jego zdolność do powstawania nowych połączeń. Rozbudowane pod względem technologicznym urządzenie pozwala na zrobienie większej liczby powtórzeń niż w warunkach szpitalnych lub w sanatorium.

Dodatkowo, to iż terapia odbywa się w domu pozwala na utrzymanie wygody oraz częściej odbywające się ćwiczenie. Pacjent może również poćwiczyć o dowolnej porze, ponieważ nie będzie uzależniony od jakiegokolwiek rozkładu ćwiczenia. Tak skuteczna rehabilitacja pod kątem neurologicznym po udarach mózgu jest podstawą do tego, by chory mógł wrócić do dobrej kondycji zdrowotnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY