Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 24 lipca 2021

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, proponowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic można zaliczyć do efektownych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/poradnik/leczenie-nadpotliwosci-zabiegi/. Decydują się na nie ochoczo nie tylko kobiety, lecz też o wiele częściej panowie. Do tego typu ingerencji wlicza się przykładowo Profhilo. Jest to innowacyjny środek, jaki w składzie posiada cząstki kwasu hialuronowego, o dowolnej masie. Cięższe łańcuchy odbudowują rusztowanie skóry, a lekkie zapewniają odpowiednie nawilżenie oraz napięcie. Profhilo stymuluje produkcję włókien elastynowych i kolagenu, co znacząco wpływa na odmłodzenie skóry.

Zwiotczała tkanka skórna jest wymodelowana i przywrócony będzie naturalny kontur twarzy. Dodatkowo, rozbudzone są procesy regeneracyjne. Co znaczące, profhilo nie jest klasycznym wypełniaczem, ale stymulatorem tkankowym, jaki doprowadza do naturalnej regeneracji skóry. Skóra po zabiegu staje się napięta, nawilżona oraz odmłodzona, wobec czego efekty można dostrzec natychmiast.

Pacjentki zdecydowane są w podanej klinice na taki zabieg na przykład z takiego powodu. Tym bardziej, że efekty są długotrwałe. Nie ma potrzeby też udawać się na rekonwalescencję. Zabieg potrwa mniej więcej dwadzieścia minut i jest w stu procentach bezbolesny, gdyż wcześniej nałożona jest na twarz maść ze znieczuleniem. Efekty mogą utrzymywać się nawet do 1,5 roku. Przed zabiegiem klientki i pacjenci są o wszystkim powiadomieni.

Dlatego mają pewność, iż opłaca się na ten krok się zdecydować. Można także zaznajomić się z pozostałą ofertą zabiegów we wrocławskiej placówce. Są to na przykład zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przynoszące bardzo dobre efekty. Usunięte są niewielkie zmarszczki, powiększona jest jędrność skóry oraz można optymalnie nawilżyć tkankę skórną. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów i łysieniem.

Osocze podane jest techniką mezoterapii igłowej, z wykorzystaniem cieńszych igieł, w znieczuleniu miejscowym. Ze względu na to że osocze pozyskiwane jest z krwi pacjentki, można zabieg traktować jako naturalny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY