Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 27 stycznia 2022

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej i całkowitej regeneracji tkanki skórnej, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z zastosowaniem takiego lasera odbywa się szybko oraz przynosi idealne wyniki. W dodatku, z zabiegu można korzystać gdy chciałoby się odmłodzić skórę po oparzeniu słonecznym, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się również do redukowania blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra jest w o wiele lepszej kondycji. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Pełen rezultat dostrzegalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie prawie natychmiast po jego zakończeniu można wrócić do dawnych czynności. Zależnie od tego, w jaki sposób zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od trzech do sześciu razy, w celu uzyskania doskonałych rezultatów. Przerwa między każdą z ingerencji musi wynosić od 2 do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy regenerację. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła.

W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym większa jest ilość wytwarzanej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem ma miejsce konsultacja. Klienci dowiedzą się, czy mogą być zakwalifikowani. Lekarze zaznajamiają ich także z rekomendacjami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszej wizyty można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY