Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 25 czerwca 2021

Znakomity make-up – sprawdź, jak go zrobić

Okazuje się, że wbrew generalnie panującym stereotypom wiele pań nie stosuje makijażu na co dzień. Uważają, iż jest to zbyteczny wydatek, bo niedrogie preparaty poprawiające urodę są bardzo nietrwałe, a drogie nie zawsze gwarantują poprawniejszą jakość.

Inne przedstawicielki płci pięknej stwierdzają, że wykorzystywany przez nie okazjonalny makijaż nie poprawia w żadnym razie wyglądu, a wykonanie go zabiera natomiast dużo kosztownego czasu. Wszystkie te panie popełniają podstawowy błąd: nie stosują właściwych kosmetyków do makijażu.

Gdzie tkwi tajemnica? Najistotniejsza jest odpowiednia baza pod makijaż i blok polerski. To naturalnie dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, zatuszujemy niedoskonałości oraz ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu oraz innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry buzi. Cykliczne używanie bazy tego typu poprawi kondycję cery. Z w pewnych sytuacjach nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo naturalnym jak poranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy możemy próbować nakładania innych kosmetyków, które stanowią uzupełnienie kapitalnego make-up’u.

Make-up oczu stanowi dla kobiet nie lada wyzwanie. Każda marzy o tym, żeby jej spojrzenie przyciągało, jakkolwiek wyłącznie ze względu na nienagannie podkreślone zalety, a nie z powodu rozmazanego tuszu czy rolującego się cienia do powiek. Na szczęście w nowoczesnych czasach nie musi to już być problemem. Jeżeli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, który zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to doskonale sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najpoprawniej wybrać te przyklejane metodą 1:1.

Jest to zabieg dość kosztowny, jednakowoż wynik utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek także wolno zamknąć w jednym słowie: baza. Baza pod makijaż oczu to doborowa sprawa, to naturalnie dzięki której nawet niedrogi cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed narzuceniem cieni bądź kredki (w zależności od preferencji) oraz już wolno się weselić trwałym ładny makijażem oczu. Na wszystko wobec tego jest wskazówka i nie należy koniecznie korzystać z usług wizażystki, by wyglądać przez cały dzień estetycznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY